O NÁS 

TATRAPEKO a.s.,Liptovský Mikuláš vyrába pekárske,cukrárenské a cestovinárske výrobky už s dlhoročnou tradíciou.Vlastní pekáreň vo Svite a cukrárenskú výrobňu v Liptovskom Hrádku. Jej zásobovacím rajónom je Liptov,Spiš,Vysoké a Nízke Tatry,mestá Poprad,Kežmarok,Prešov a ďalšie.Základným mottom akciovej spoločnosti je výroba vysoko kvalitných pekárskych a cukrárenských výrobkov z najkvalitnejších domácich,ale aj zahraničných,najmä rakúskych,francuzkych a nemeckých surovín,tradičnými výrobnými postupmi,vyhýbajúc sa používaniu chemických farbív,urýchľovačov kysnutia a iných aditív.

Spoločnosť takto vyrába alebo distribuuje nepretržite po celý rok okolo 190 druhov pekárenských a 280 druhov cukrárenských výrobkov. Spoločnosť vlastní značku kvality SKK na mimoriadne obľúbený Popradský chlieb.Veľký dopyt je aj po gazdovskom a vyrážkovom chlebe,ktorý pamätajú ešte naše staré mamy.Doslova hitom sú ručne vyrábané svitovské rožky,slivkový cereálny croissant,vanilkový slimák a cereálne chleby a pečivo,ktoré obsahujú skutočné cereálie,a nie len potravinárskou farbou zafarbené prípravky.

Dovoz pekárskych výrobkov na telefón tzv. ambulantným predajom je samozrejmosťou.V cukrárenskej výrobe popularitu získavajú torty a zákusky s fotografiami vašich blízkych alebo s firemnými logami. Cukrárska výrobňa Lipt.Hrádok vyrába okrem spomínaných cukrárskskych výrobkov aj BEZLEPKOVÝ chlieb a pekáreň vo Svite vyrába okrem pekárskych výrobkov aj spomínané cestoviny.

Sesterská spoločnosť: Včela - LIPPEK k.s.